top of page

Drahý permanentný make up?

Tiež vás láka dať si vytetovať krásne obočie, mať pokoj od kreslenia očných liniek, kým sú rovnaké alebo vytetovať si pery a nekontrolovať sa neustále v zdrkadle? Tiež si hľadáš sympatickú teterku, no odrádza ťa jej cenník?

V tom prípade môžeš navštíviť zľavový portál. Možno budeš mať šťastie a budeš mať obe obočia rovnaké, možno tvoje linky nebudú o rok fialové a možno nebudeš mať jednu peru vyššie ako druhú. MOŽNO!!

No ak si sa rozhodla zainvestovať, tak si to riadne premysli! Toto nie je posledná investícia. Každý rok si svoj prermanentný make up musíš obnovovať. Pery ti môžu blednúť nerovnomerne, obočie sa bude strácať, prípadne začiatky ti môžu odísť skôr. Áno! Môžeš si to dokresliť, to sa vždy dá. Ale veď, že po 1 roku zľavu nedostaneš a tiež sa odporúčajú 2 sedenia, keďže farba vybledla. V mnohých salónoch robia tzv.koreciu - no s prírodnými farbami si 1 sedenie neviem predstaviť. Prírodne farby treba vždy obtiahnúť dvakrát, pokiaľ teterka ide do správnej hľbky a nepoužíva pofidérne pigmenty (farby).

KEDY SI MUSÍM PRIPLATIŤ? ČO MI NIKTO O PERMANENTNOM MAKE UPE NEPOVEDAL?

Obočie

chytí po dvoch sedeniach. Ženy sa občas rozhodnú pre zmenu farby, no ak sa pri korekcii rozhodnete pre hrubšie obočie je to problém. Každé pridané miesto, potrebuje pretetovať aby vydržalo (to znamená ďalšie - tretie sedenie a verte, že to nie je zadarmo). Dobre si to rozmyslite na začiatku a nechajte si poradiť.Očné linky a pery