top of page

Čo je to BB Glow?

Semi-permanentný BB „make-up“ sa aplikuje bezbolestne pomocou špeciálneho prístroja do epidermis, teda najvrchnejšej časti kože. . Poskytuje prirodzene vyzerajúci základ vašej pokožky, ktorý vydrží dlhú dobu. Dochádza  k zlepšeniu vzhľadu kože a výsledkom je viditeľné odstránenie hyperpigmentácii (škvŕn), vrások, akné, vylepšenie tonusu pleti a lesku súčasne. Je vhodný pre všetky typy pokožky.

BB Glow ponúka viditeľnejšie výsledky ako väčšina iných ošetrení tváre.  Efekt vydrži rovnako dlho ako opálenie, pretrváva  po dobu 3 až 4 mesiacov).

Okamžitý výsledok je možné pozorovať hneď pri prvej aplikácii, avšak zvyčajne sa odporúčajú 3 aplikácie v 2 týždňových intervaloch, ak chcete kúru zviacnásobiť. Niektoré klientky procedúru absolvujú mesačne, iné 2 - 3 krát

do roka, pre udržanie krásnej pleti..

Nečakajte make up! No cieľom procedúry nie je prekryť nedokonalosti, cieľom je ich pomocou špeciálnych náplni "vygumovať," a kým sa vygumujú, prekr

yjeme ich vpraveným BB krémom.

POZOR: do pokožky sa netetuje žiadny pigment! Procedúra je 100 % bezpečná vďaka špickovým séram a vyškoleným kozmetičkám.

➡️Stretli sme sa, keď si prišla vyskúšať

KONIEC PROBLEMATICKEJ PLETI so STAVYE 

MÁŠ ZLÚ PLEŤ? TVOJ PROBLÉM !

Niekedy to tak vyzerá. Robíme čokoľvek, nakupujeme drahé veci, veľa lacnejších procedúr a keď sme zúfalé, nakoniec predsa investujeme do toho, čím sme mali začať. 

PROGRAM STAVYE EPIDERMIS je konečne riešenie pre problémy s pleťou, zápalmi, akné, čiernými bodkami.

Začneme dôkladným hĺbkovým čistením, s ohľadom na rozšírené cievky. Problém nezväčšujeme, udržiavame a zvyšok odstraňujeme. Hĺbkové čistenie je celá veda a nie, nevie to robiť každý poriadne a hlavne s láskou. Treba si na to vyhradiť čas a za ten sa predsa platí. Táto procedúra trvá 60 - 120 minúť. Závisi od vašej pleti.

Po 100 % dôkladnom čistení sa vpravia do pokožky kmeňové bunky, ktorých cieľom je upkojiť a stiahnúť zapálené miesta, predísť ďalšiemu akné. A či to funguje? Všade sa dočítate, že každá procedúra funguje na všetko, čo má. A tak už konečne prestante len čítať a byť nositeľkou problematickej pleti a zavolaj. 

A nezabudni si povedať zajtra zavolám určite. Počkám kým mi príde výplata. Objendám sa, veď keď nájdem niečo lepšie zruším termín...A radšej nezavolám, určite chcú na mne zarobiť a opäť mi to nepomôže :-D 

Áno, to si hovorí každá, lebo internet je plný reklám a nevieme, čomu veriť. 

Tak držím palce aby ste si aspoň správne vybrali. Ja spokojná s pleťou som :P Teším sa na vás :D

bottom of page