top of page

Plazmalifting

Bojujete s vráskami, ovisnutou kožou alebo vačkami pod očami? Naše nechirurgické riešenie - fibroplastika a lifting - predstavuje inovatívnu metódu na dosiahnutie pevnejšej pleti bez nutnosti kyseliny hyalurónovej, botoxu alebo chirurgického zákroku. Účinne odstránime vrásky, ovisnutú kožu a nechcené výrasty cítiť sviežo a mladistvo bez toho, aby ste podstúpili invazívnu chirurgiu. Kontaktujte nás a objavte krásu bez kompromisov.

ppppp.jpg
pero.png
ppo.jpg

Deklarujeme sa ako jediný salón, kde je táto procedúra 100% bezbolestná a viditeľné sú okamžité výsledky. NETRAFÍME VÁM NERV! Začneme s tým najdôležitejším. Áno, to funguje, a áno, nie je to žiadny povrchný efekt (aj keď záleží na tom, kto vám procedúru vykonáva)! Princíp spočíva v zariadení, ktoré selektívne zahrieva vybrané štruktúry tak, aby nedochádzalo k poškodeniu okolitého tkaniva. To znamená, že problematická oblasť nekrváca, nezostávajú po zákroku jazvy a rozsiahle modriny, ako je tomu u chirurgických invazívnych zákrokov. Doba hojenia je oveľa kratšia. Plazma liftingom je možné zdvihnúť očné viečka, odstrániť kruhy pod očami, vrásky a pooperačné jazvy alebo jazvičky. Účinne odstránime aj škvrny na tvári a vekom spôsobené pigmentové škvrny (už sa uistite u dermatológa, že nejde o materské znamienko). Fibrómy, kožné výrastky, ktoré vznikajú ako reakcia na vírus a šíria sa trením. Míliu, malé biele pupienky na tvári. Fibroblasty majú nezastupiteľnú úlohu pri hojení. Pri poškodení tkaniva sa fibroblasty presúvajú do postihnutej oblasti a predovšetkým produkujú kolagén.

Ako to funguje?

Na špičke pera, ktorým sa procedúra vykonáva, sa produkuje tzv. plazmatický lúč. Tento lúč prechádza zo špičky pera na koži, kde teplom zmenší malý bod s rozmerom jedného milimetra na jej povrchu. Tým sa koža v okolí bodu napne, a preto sa tieto body musia vykonávať v presne stanovenom rozostupe, aby došlo k redukcii nadbytočnej kože. To samozrejme vyškolený odborník presne vie určiť, aby bola dosiahnutá čo najlepšia efektivita procedúry. Jedna z vysokonapäťových elektród je súčasťou samotného zariadenia, konkrétne ihla alebo ihly, a druhá je povrch ošetrovanej kože. Medzi týmito dvoma elektródami dochádza k plazmovému výboju, čo vedie k tepelnej energii a tvorbe plazmy. Pri manipulácii uzavrieme obe elektródy tesne vedľa seba - asi 1 mm medzi kožou a koncom ihiel, aby došlo k výboju. Galvanizované výboje spaľujú a odparujú vrstvu kože s vysokým obsahom vody. Tým sa redukuje spojivové tkanivo a stimuluje tvorba fibroblastov v koži, čo vedie k tvorbe kolagénu a elastínu. Stimuluje funkciu buniek a tým aj regeneráciu kože nielen na povrchu, ale aj v hlbších vrstvách.

 

Najchirurgickejší lifting ponúka niekoľko výhod:

1. Bez jaziev a modrín: Po vykonaní zákroku zostáva koža bez jaziev alebo modrín, čo prispieva k prirodzenému vzhľadu. 2. Okamžite viditeľný výsledok: Výsledok je viditeľný ihneď po vykonaní zákroku, čo poskytuje okamžité uspokojenie a viditeľné zlepšenie.

3. Rýchla doba rekonvalescencie: Proces zotavovania je rýchly, obvykle trvá 5 až 7 dní, pričom u viečok a vačkov to môže byť do 14 dní. To umožňuje klientom čo najskôr sa vrátiť k bežnému životu.

4. Prirodzený vzhľad: Nedochádza k prehnanému liftingu, pretože je odstránená iba prebytočná koža v súlade s prirodzenými rysmi tváre. Toto je výrazný rozdiel v porovnaní s chirurgickými zákrokmi.

5. Dlhodobý efekt: Výsledok nechirurgického liftingu pretrváva až do doby prirodzeného starnutia, čo znamená dlhodobé uspokojenie klienta.

6. Všestrannosť: Táto metóda nie je vhodná iba pre lifting očí, ale aj na odstránenie vrások (na čele, fajčiarskych vrások, vrások v okolí očí), jaziev a nepeknej pokožky v okolí pupka. To poskytuje klientom komplexné riešenie pre rôzne estetické potreby.

Indikácie pre nechirurgický lifting pomocou fibroplastiky zahŕňajú:

Ovisnuté horné viečka: Zdvíhanie ovislých horných viečok pre omladený vzhľad očí. Vaky pod očami: Redukcia opuchov a nadbytočnej kože pod očami pre svieži a mladistvý vzhľad.

Tmavé kruhy pod očami: Zníženie výrazu tmavých kruhov, ktoré môžu vyzerať unavene a starnúce. Starnutie, vyblednutá pokožka:

Stimulácia tvorby kolagénu a elastínu pre obnovenie pevnosti a živosti pokožky.

Vrásky: Redukcia jemných či hlbokých vrások, vrátane tých na čele a okolo očí.

Pigmentácia: Korekcia nerovnomernej pigmentácie alebo pigmentových škvŕn pre zjednotený tón pokožky. Jazvy: Zlepšenie vzhľadu jaziev a akné pomocou regenerácie pokožky.

Jazvy po akné: Vyhladenie jaziev a nerovností spôsobených akné.

Široké póry: Zmenšenie pórov pre jemnejšiu textúru pokožky.

Tmavé kruhy pod očami: Ďalšia snaha o redukciu tmavých kruhov, čo prispieva k celkovému zlepšeniu vzhľadu tváre. Strie: Ošetrenie strií na zlepšenie elasticity pokožky.

Akné: Zníženie viditeľnosti jaziev a nedokonalostí spôsobených akné.

Vyblednutie tetovania: Postupné vyblednutie pigmentu tetovania bez nutnosti chirurgického zákroku. Každý z týchto problémov môže byť adresovaný nechirurgickým liftingom s využitím fibroplastiky na efektívne a šetrné zlepšenie vzhľadu pokožky

Ako sa pripraviť na zákrok?

48 hodín nepožívať drogy, alkoholické nápoje

12 hodín nepožívať kofeín

Lokalitu si natierať anestetikami, začať 2 hodiny pred procedúrou a opakovať každú pol hodinu. Nebudete cítiť nič.

Aké to bude po zákroku?

Po zákroku budete cítiť pálenie, ale uľaví vám kalciová masť, framycion pomôžu.

Kontraindikácie pre vykonanie zákroku zahŕňajú nasledujúce situácie a stavy:

 1. Užívanie antibiotík: Zákrok nie je možné vykonať, ak pacient užíva antibiotiká.

 2. Alergie na anestetiká: Osoby s alergiou na anestetiká, ako je lidokain, mesokain, atď., by mali zákrok vynechať.

 3. Užívanie retinoidov: Zákrok by nemal byť vykonaný u pacientov, ktorí užívajú retinoidy aspoň 6 mesiacov pred ošetrením.

 4. Užívanie kortikoidov: Ak pacient užíva kortikoidy aspoň 14 dní pred ošetrením (s výnimkou inhalácií), mal by odložiť zákrok.

 5. Užívanie aspirínu: Pacienti by mali prestať užívať aspirín aspoň 4 dni pred a po ošetrení.

 6. Aplikácia chemického peelingu: Ak bol chemický peeling aplikovaný aspoň 2 týždne pred ošetrením, mal by sa odložiť zákrok.

 7. Užívanie lieku Accutane: Pacienti, ktorí užívajú liek Accutane, by mali prestať 6 mesiacov pred ošetrením.

 8. Extrémne zapálené akné: Pre pacientov s extrémne zapáleným akné je vhodný len lifting viečok.

 9. Odpočet medzi ošetrením microneedling a plazma pera: Medzi ošetrením microneedling by mal byť odstup minimálne 2 týždne a medzi ošetrením plazma pera minimálne 4 mesiace.

 10. Bradavice, keloidné jazvy a otvorené rany: Pre pacientov s bradavicami, keloidnými jazvami a otvorenými ranami nie je zákrok vhodný.

 11. Sklerodermia: Zákrok by nemal byť vykonaný u pacientov so sklerodermiou.

 12. Epilepsia: Pacienti trpiaci epilepsiou by mali vynechať zákrok.

 13. Cievne ochorenia: Osoby s cievymi ochoreniami by mali zákrok vynechať.

 14. Aktívne mikotické a bakteriálne infekcie: V prípade aktívnych infekcií, ako sú herpes, ekzém, rosacea, keratóza, HIV, by nemal byť zákrok vykonaný.

 15. Imunosupresia: Osoby s oslabeným imunitným systémom by mali zákrok vynechať.

 16. Tehotenstvo a dojčenie: Pre tehotné ženy a ženy dojčiace nie je zákrok vhodný.

 17. Zlá srážanlivosť krvi: Pacienti s problémami so srážanlivosťou krvi by mali zákrok vynechať.

 18. V prípade korekcií okolo očí: Pri korekciách okolo očí by mali byť zvážené rôzne špecifické podmienky, ako sú jačmeň, chalazion, blepharitis, demodex, entropión, ectropión, opuchy a nádory, blepharospazmus a ptosis.

 

Klientov sa pýtam prečo ste si vybrali plazmalifting pred blefaroplastikou? 

Blefaroplastiku, ktorá je chirurgickým zákrokom na očných viečkach, môže ovplyvniť nervy. Existuje však vždy možnosť komplikácií, a preto je dôležité, aby chirurg presne poznal anatómiu oblasti a bol schopný minimalizovať riziká.

Nervy, ktoré by mohli byť ovplyvnené blefaroplastikou, zahŕňajú:

 1. Nervus facialis (tvárový nerv): Kontroluje svaly na tvári, vrátane tých, ktoré ovplyvňujú pohyby viečok. Poruchy tohto nervu by mohli viesť k problémom s pohybom viečok alebo iných častí tváre.

 2. Nervus occulomotorius (okohybný nerv): Riadi niektoré svaly v oku, vrátane tých, ktoré kontrolujú horné a dolné viečko. Poškodenie tohto nervu by mohlo mať vplyv na pohyb očných viečok.

Samozrejme skúsený chirurg, by mal poznať anatómiu oka. Ak sa operácie bojíte, nechcete ju absolvovať, nemôžete ju absolvovať plazmalifting je skvelá voľba pre nováčikov aj ako udržiavanie raz ročne.

Priebeh hojenia:

Chrastičky vypadnú do 5 dní. Ak môžete dva nasledujúce dni si vezmite dovolenku. Ale fungovať viete. K procedúre si zakúpte kalciovú masť.

🔝🔝💎Operácie viečok už nie sú v móde o
hooded_eye-landscape.jpeg
Plasma-IQ_0001_5.jpg
Reálne výsledky po plazma pene fotka.png
pp.jpg
Pre-15-wks-post-1-plasma-stomach-.jpeg
before-and-after-plasma-eye-tightening-7
PLASMALIFTING_💎0949803460💎_objednávky
bottom of page