Volám sa DOMINIKA HAJDUK ROZMAN, som inžinierkou odboru Ochrana prírody, ktorú som ukončila v Prahe.

Spojila som môj zmysel pre detail, kreativitu , ambicióznosť , svoje hobby olejomaľbu a založila  Centrum tvárovej kondície známe ako DIAMONDFACE. Miesto, ktoré je značkou náročných.

Kozmetiku som po materskej odovzdala a venujem sa len jej štúdiu. V salóne ma nájdete ako poradkyňu v oblasti pleti a správnemu používaniu produktov. Naďalej som školiteľkou a rada odovzdám svoje vedomosti ďalším nadšencom.Školím procedúry, ktoré v salóne vykonávam ako napr.  aplikácii permanentný makeupu obočia, liniek a pier. BB Glow, aplikácii pigmentu do pokožky na zjednotenie tónu pleti, korekcii viečok a vrások, tzv. plazmaliftingu bez použitia skalpela, laminácii obočia a rias a chemickým peelingom sezónnym a novinke celoročnému. Pracovne pôsobím v Bratislave a niektoré ma poznávate aj z televízie JOJ.

Na čo som hrdá?

Nerobila som si klasický 1-5 dňový kurz, kde sa tetuje obočie modelke a kozmetička dostane certifikát, s ktorým je oprávnená vykonávať legálne permanentný make up.Absolvovala som Škótsky kurz so samotnou majiteľkou THE HALL FRAME, ktorý trval približne 2 mesiace. Tetovala som obočie, pery cca 20-tim ženám, ktoré následne absolvovali korekciu. Rovnako aplikácii BB Glow a plazmaliftingu sa venujem od začiatku a vďaka skvelým výsledkom ma vyhľadáva slovenská aj zahraničná klientela.

Predstavte si čas, ktorý trávite ranným líčením... A teraz si predstavte, že tento čas môžete využiť efektívnejšie. Pokojne aj

o niečo dlhším sladkým spánkom.

S permanentným make-upom obočia, očných liniek, celých pier a veľmi šikovnou kozmetičkou s pevnou rukou, jej dobrým vkusom, ktorý už ocenil nejeden stylista, to môže byť skutočnosť.

PREČO SI DAŤ UROBIŤ PERMANENTNÝ MAKE UP U MŇA?

Tetujem strojom, čo znamená, že ku mne môže prísť aj žena so zmiešanou, aj mastnou pleťou.

Microblading, alebo čepielky sa odporúčajú len pri suchej pleti.

Tetovanie strojom vydrží dvojnásobne dlhšie, čo znamená že zákazníčka ušetrí nie len svoj čas, ale aj peniaze za opakované korekcie.

Prečo potom nepoužíva prístroj každá?

Samotný tetovací prístroj stojí od 900-5000 €. Samotná čepielka (microblading) pár eur, to znamená, že tetovať môže aj ten, kto to nemyslí vážne.

Tetovať strojom môže len osoba s kozmetickým vzdelaním. POZOR tetovať čepielkami môže ktokoľvek s 1dňovým certifikátom.

Tetovanie strojom je bezpečné (pri správnom postupe), tetovanie čepielkami môže spôsobiť jazvy, ak nemáte vhodnú pleť

a kozmetičku.

Tetovanie čepielkami je krajšie pretože kopírujú vlastné chĺpky A PRETO = sa microblading dá robiť už aj strojom

= DIGITÁLNY MICROBLADING = bezpečné, pre každého a ešte aj krásny výsledok !!!

KOZMETIČKA ≠ Leonardo Da Vinci

1. TVAR OBOČIA (očných liniek aj pier)  

Pri výbere správnej „teterky,“ by to mala byť jedna z rozhodujúcich vecí.

Kreslenie sa človek nenaučí za deň. Môžete byť šikovná kozmetička, vizážistka, no obočie vyzerá úplne inak "natreté" farbou alebo tieňom a úplne inak keď ho olemujete ceruzou. Až vtedy vidieť tie minimalistické rozdiely, ktoré vám môžu zničiť život. Obočie nie sú dvojičky ale setry. To je pravda, nikdy nebudú totožné, obzvlásť ak vaše prirodzené obočie je krivé, nerovnomerné. Ale vieme sa dostatočne priblížiť k ideálu - stačia k tomu roky praxe. A kto tvrdí, že to vždy vedel, alebo hneď pochopil klame! Chybou začínajúcich teteriek (1 rok - občas aj 5) je to, že síce po 10 tich minútach predkreslia ideálne obočie , ktoré sa vám možno páči (ja som ochotná sa s ním hrať aj hodinu ak ste "komplikovaný prípad" = 2krát meraj a raz rež je moje heslo), no pokračujme obočie je predkreslené a vy ste spokojná. No samozrejme po každom prejdení ihlou, treba zostrieť prebytočnú farbu a TU JE KAMEŇ ÚRAZU ! 90% prípadov si tvar zostri, hanbí sa vám to povedať a tak pokračuje tetovaním od oka - snáď sa trafím. Výsledkom je NESPOKOJNÁ ZAKAZNIČKA, ktorá si dobrovoľne ODSÚHLASILA TVAR. Bohužiaľ v praxi sa s tým stretávam bežne a vďaka takýmto "profesionálom," mám stále prácu. Ďakujem!

manicky.png

3. SPRÁVNY ODTIEŇ PIGMENTU - farba

Výber farby, respektíve správne namiešanie pigmentov je veľmi dôležité, aby vaše obočie nebolo po pár dňoch/týždňoch sivé, červené, biele, modré, zelené...

Tetovacie salóny

Navštevujú zákazničky nie len kvôli lákavej cene, ale preto, že teter má bohatšie skúsenosti s kreslením a ihlou na tetovanie. To je pravda.

Avšak mám pár zákazničok, ktoré v minulosti navštívili tetovací salón. Žiaľ skončili s obočím, ktoré zostane „navždy.“ Zamestnanec použil trvalú čiernu farbu, ktorá sa používa na tetovanie. Nevadilo by to možno, keby obočie bolo súmerne a nie jedno vyššie a druhé nižšie.

Iné tetovacie salóny (zo skúsenosti Vám natetujú spomínané šípky, ktoré majú nahradiť tvar prirodzených chĺpkov).

OPRAVU som robila ženám, ktoré sa nechali tetovať u chlapov s webom, kde mali nádherne fotografie. Čerstvá fotografia je vždy krajšia, no hlavne nie je problém fotografie kúpiť na rôznych webových stránkach. Žiaľ tým, že dotyční páni nemaľujú svoje obočie denne, nebolo podľa predstáv zákazničiek a často boli na korekcii aj 3 krát.

 

4. PODOZRIVO NÍZKA CENA?

Nepokryje náklady na materiál. A často sa klientka ani nesťažuje, pretože sa hanbí, keďže zákrok mala skoro zadarmo. Niekedy korekciu musí zaplatiť viackrát a tak v konečnom dôsledku mohla navštíviť profesionála so zmyslom pre detail.

Na výber dostanete 2 odtiene, keďže to asi nie hlavným pracovným pomerom teterky.

 • Pozorne si vyberte osobu ku ktorej idete. Zamerajte sa na jej vkus a salón. Tiež to svedčí o človeku a jeho talente.

 • Rovnako sledujte ako s Vami komunikuje. Nedvíha telefón, neodpovedá na správy, pretože údajne má toho veľa? Viete si predstaviť, že budete potrebovať dohodnúť termín korekcie, prípadne poradiť so starostlivosťou o tetované miesto a on bude zaneprázdnený?

Prečo sa rozhodnúť pre permanentný make-up?

Zažila si chvíľu, keď si sa prvý krát zobudila vedľa patnera nenalíčená?

Poznáš to, ideš na kúpalisko a nechceš sa ponoriť a zničiť hodiny pred zrkadlom?

Športuješ? Nadmerne sa potíš a tvoje obočie nevydrží celý deň?

Si už mamou a máš aj iné starosti ako sa ráno upraviť?

Aj ty si ako dieťa oholila svoje obočie a odvtedy nerastie?

Nevidíš sa už poriadne v zrkadle?

Si onkologický pacient a necítiš sa ako pravá žena?

Potom je permanentný make up vhodný pre Teba, ale aj pre každého kto chce zvýrazniť svoju prirodzenú krásu. Permanentný make up je určený pre každú ženu, ktorá si obočie dokresľuje, zvýrazňuje. Permanentný make up je dokreslenie Vášho obočia (obočie neholím). Tetovanie využívajú aj tí, ktorým obočie nerastie, ktorí o neho prišli a komukoľvek, kto nerád trávi hodiny denne pred zrkadlom. Ak máš dokonalé obočie a predsa si ho maľuješ, dofarbuješ vieme ti tiež pomôcť, čo naprirodzenejším spôsobom.


Podstatou permanentného make-upu je zvýrazniť prirodzenú krásu ženy a nie ju zmeniť! Permanentný make-up má povzdvihnúť ženám sebavedomie, ušetriť čas pri líčení a vykorigovať drobné nedostatky na tvári. Pamätajte si, že váš sen o dokonalej kráse, vám vie splniť iba odborník s dostatočným množstvom skúseností v tetovaním permanentného make-upu. Permanentný make-up je vhodný pre všetky typy žien, ocenia ho najmä ženy, ktoré často cestujú, športovkyne a ženy, ktoré si chcú ušetriť čas namiesto neustáleho státia pred zrkadlom. S permanentným make-upom budete vždy a za každých okolností dokonale nalíčená podľa vašich predstáv.

Au! Bolí to?

Tetovanie v mojom salóne nebolí. Používam najúčinnejšie anestetiká pred tetovaním a ďalšie lokálne anestetiká počas tetovania.

Počas kurzu som používala slabšie anestetiká a klientky sa celý zákrok usmievali a komunikovali. Samozrejme ide o prah bolesti a práve preto nebudeme robiť pokusy.

Používam kvalitný nemecký prístroj a rovnako prírodné certifikované pigmenty schválené  ministerstvom zdravotníctva.
Neprimiešavam syntetické pigmenty!

Prírodné = bez ťažkých kovov, nevyvolávajú alergie, sú farebne trvácne, nemajú zlý vplyv na zdravie.

 

Tetovanie vydrží 1 až 5 rokov vďaka prírodným pigmentom a vašej pokožky, či iným faktorom. Tetujem max. do hĺbky 1,2 mm

Kedy neodporúčam permanentný make-up?

 • Užívanie liekov na takzvané riedenie krvi – so súhlasom lekára vysadiť mesiac vopred (napr. acylpirín)

 • Minimálne dva týždne nepoužívať antibiotika

 • Netetovať sa pri nachladnutí, nádche

 • Ak je vysoký krvný tlak, tetovanie je možné pokiaľ je kompenzovaný liekmi.

 • Pri aplikácii inzulínu konzultovať s lekárom

 • Pri diabete, zlom hojení rán konzultovať s lekárom

 • Očné linky pri zvýšenom vnútroočnom tlaku neodporúčam

 • Ochorenie štítnej žľazy  treba konzultovať s lekárom

 • Porucha imunity, napríklad po chemoterapii prísť až o 6 mesiacov

 • Herpes/opar (pri tetovaní pier)

 • Zvýšená hladina alkoholu , drog

 • Infekčné ochorenia (napríklad chrípka, žltačka (všetky typy), HIV, AIDS, ...)

 • Ekzémy, znamienka, melanómy a iné kožné poruchy v mieste tetovania

 • Zápal očí pri tetovaní očných liniek.

Regenerácia

Trvá 7-20 dní. Môžete chodiť do práce, medzi ľudí. Vytvoria sa len malé chrastičky, ktoré odpadnú.

Čo je korekcia?
Korekcia je pretetovanie tetovaného miesta na urdžanie pigmentu, prípadne ak Vám odpadol pigment na niektorých častiach.

OBJEDNÁVKY

OBJEDNAJ SA TELEFONICKY 0949803460

E-MAILOM dominikarozmanova@gmail.com

NAJEDZ SA (potrebné prísť dostatočne najedená, kvôli vyváženej hladine cukru v krvi)
ÚKON TRVÁ PRIBLIŽNE 2 HODINY

BEZBOLESNTÝ  PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIA 3D čiarkovanou metódou

           

 

PERMANENTNÝ MAKE-UP PIER
Zvýrazníme nevýrazné, urobíme vysnívaný tvar, zakryjeme nedostatky

  

 

 

 

 

Videogaléria

https://www.instagram.com/p/CCQw-SiHuAv/

https://www.instagram.com/p/CCBOouBnklG/

https://www.instagram.com/p/Bt6ldLugOLt/

ja ma.jpg
ja malov.jpg