top of page

SVETOVÝ LÍDER ERICSON LABORATOIRE

Dnes je medzinárodný koncept starostlivosti o pleť Ericson Laboratoire distribuovaný do 70 krajín sveta. Exkluzívna kozmetika Ericson Laboratoire s viac ako 50 ročnou históriou sa na francúzskom trhu predáva vo viac ako 600 luxusných salónoch krásy vyberaných podľa ich odbornosti. Predaj zabezpečuje aj najväčšia sieť francúzskych hotelov. Ericson je vedúcou značkou v 6 kúpeľných Thalassoterapy Centrách. Produkty Ericson Laboratoire sú vyrábané v 8 špecializovaných francúzskych laboratóriách. Všetky výrobky Ericson Laboratoire prechádzajú prísnou kontrolou medzinárodného posudkového laboratória, majú certifikáty bezpečnosti, nedráždivého pôsobenia a ich účinnosť je pravidelne hodnotená..

zkouska.jpg
ericson-historie.jpg

HISTÓRIA

 

Celý vývoj produktov Ericson Laboratoire ide v stopách zakladateľa tejto značky profesora Ericsona, ktorý sa v 50. rokoch presťahoval do Francúzska. Tento švédsky chirurg, biológ a výskumník bol žiakom profesora Alexisa Carrela, držiteľa Nobelovej ceny za lekárstvo z roku 1912.

Profesor Ericson zasvätil svoj život medicíne a výskumu, špecializoval sa okrem iného aj na liečbu popálenín. Nové obzory sa mu otvorili po zoznámení sa s jeho nastávajúcou manželkou, uznávanou kozmetičkou. Ohromená schopnosťami svojho manžela ho požiadala, aby liečil niektoré kožné problémy jej klientov. Výsledky boli ďaleko za jej očakávaniami!

V roku 1962 pár otvoril prvé kozmetické centrum, ktoré sa veľmi skoro začalo tešiť obrovskému úspechu a stalo sa cieľom návštev parížskej smotánky (slávnych umelcov, politikov a manželiek významných obchodníkov). Manželia tak dali základ kozmetickým ošetreniam a produktom, ktoré sú vysoko účinné a zároveň veľmi príjemné.

V súlade s klinickým prístupom ku kozmetike, všetky používané aktívne zložky vykazujú značný stupeň technickej vyspelosti: mrazené bunkové extrakty, inteligentné hydrolipidy, Bio- Tech enzýmy, nanočastice, lipozómy tretej generácie, vysoko polymerizovaná DNA, thymulin, doplňujúce zdroje energie, GP4G, fytohormóny na obnovenie rovnováhy hydratácie a tvorby kožného mazu, zložky proti vráskam, bielkoviny blokujúce lipidy apod. Overujú sa rovnako ako farmaká. Obsahujú úplne nové transportné systémy, ktoré umožňujú účinným látkam prenikať hlbšie do kože a sú schopné regulovať aktivitu buniek.

bottom of page