top of page
ANTICELULITÍDNE, ODVODŇOVACIE, SPEVŇUJÚCE, ZOŠTÍHĽUJÚCE
                                   TELOVÉ ZÁBALY, KTORÉ FUNGUJÚ
2.jpg
3.jpg
4.jpg

NOVINKA !!!

K TELOVÉMU ZÁBALU ZÁKLADNÉ OŠETRENIE PLETI ZA 15 EUR

ČISTENIE A TONIZÁCIA

PEELING

MASKA  PODĽA TYPU PLETI (ANITAKNÉ, SENSITIVE, HYDRATAČNÁ)  

5 MIN TEPLÁ MASÁŽ

5 MIN STUDENÁ MASÁŽ

KRÉM PODĽA TYPU PLETI

VHODNÉ AJ PRE ĽUDÍ S KŔČOVÝMI ŽILAMI A METLIČKAMI

Naozaj to funguje?

Naozaj, je to jediný zábal o ktorom viem, že 100 % funguje. Nikdy som neverila, že ma niekto obmotá a bez cvičenia a zmeny životosprávy sa stane zázrak. Ale neuveriteľne, tu áno. Možno je to len odbúraná voda a človek ani nevie, že s tým mal problém a mohol skúšať čokoľvek, možno sú to spálené tuky. Nech je to, čo chce, dôležitý je výsledok. Avšak po zábaloch treba dodržíavať pitný režim a dostatok spánku, nakoľko tuk sa vylúči dýchaním, hlavne v noci.

Koľko zábalov musím absolvovať?

Výsledok uvidíte po 4. zábale.

Upozorňujem, že po prvom neuvidíte nič, no neznamená to, že to nefunguje.

Ideálne je absolvovať 6 zábalov  v priebehu 2 týždňov a udržiavacie zábaly, kým chcete aby to fungovalo raz, dvakrát mesačne. Prípadne sa ohláste 8 dní predtým ako máte rande :-)

Vydrží to navždy?

Nie. Treba to udržiavať raz, dvakrát mesačne. Tak ako štíhlu postavu nemáte zadarmo. Nemožete schudnúť a potom sa prejedať. Pravidelné zábaly budú niečo ako pravidelná posilka.

Ako to funguje?

Ste v spodnom prádle, natriem vás zázračným gélom, obmotám do fólie a relaxujete pod teplou elektrickou dekou 45 minút, odstrihneme a idete domov. Tri hodiny sa potom nesprchujete, dostatočne pijete a v ten deň jete len ľahké jedlá. Ideálne 2 tyždne, počas kúry nepijete alkohol. Ak pijete nevadí, ale oddialite výsledok.

Sú nejaké obmedzenia?

3 hodiny pred zábalaom nejesť. 

Po zábale sa nesprchovať, dostatočne piť tekutiny, spať a nepiť alkohol.

Ako dlho to trvá?

45 minút

Budem nahá?

Nie, v spodnom prádle a zakrytá.

Perfektné telo vďaka anticelulitídnemu ošetreniu z línie ZBOHOM CELULITÍDA

TELOVÉ GÉLOVÉ ZÁBALY slúžia výlučne do rúk profesionálov pre dosiahnutie požadovaného výsledku. Vyzerát to jednoducho natriem, obalím do fólie a vyhrievam sa. Opak je pravdou. Je to celá veda a amatéri pozor, môžete tým ublížiť.

 

Značka gélových zábalov pochádza z  Rakúska . Je to systém celostnej, výsostne prírodnej starostlivosti najvyššej kvality, ktorá je zárukou, že pokožku udrží zdravou, pevnou a pružnou. Biologicky kontrolované čisté zložky z prírody sa starajú, vyživujú a hydratujú pleť. .Rastlinné výžažky a 100 percentné esenciálne oleje súprirodzenou cestou k poskytovaniu prvotriednej starostlivosti.

Kúra 4,6,12 zábalov, 2-3 krát do týždňa.

TIPY & TRIKY

Niekoľko tipov, ako predchádzať celulitíde:

  • Zvýšte príjem tekutín – minimálne na 2-3 litre za deň, pite hlavne vodu a nesladené bylinkové čaje.

  • Správne jedenie – jedzte pomaly a s radosťou. Vaše telo Vám dá signál, že „má dosť" až po približne 20 minútach. Nejedzte počas sledovania televízie, počúvania hudby, alebo počas čítania!

  • Vedomá výživa – čerstvé ovocie a zelenina, výživné a hodnotné jedlá

  • Cvičte a hýbte sa! Choďte na prechádzku, bicyklujte, uprednostite chôdzu a schody. Spaľovanie tukov sa zvyšuje pohybom – 20 minút chôdze je lepšie ako nič

  •  Vhodná starostlivosť

  • Créme de Contour - kúpiš u nás za 31,90 eur.

  • Čistenie

  • Kúpeľová čistiaca soľ

 

ANTICELULITÍDNY PROGRAM

Domáca starostlivosť prináša úspech

Créme de Contour
Okamžite po aplikácii na problémové miesta začnete pociťovať teplo, čo je typickým prejavom pôsobenia. Spaľovanie tukov je podporené a tkanivá sú spevnené. Efekt je viditeľný a hmatateľný hneď po pár aplikáciách.

Veins Gel
Táto intenzívna starostlivosť poskytuje okamžitú úľavu pre unavené a namáhané nohy. Redukuje opuchy a chladivý efekt v kombinácii s regeneračnými vlastnosťami byliniek robí z tohto gélu základ Vašej každodennej starostlivosti o nohy.

Créme Cellulite Hydratante
Tento veľmi intenzívny hydratačný krém obsahuje zložky, ktoré sú nápomocné pri spevňovaní a vyhladení pokožky.

Sisalová rukavica
Masáž s rukavicou a použitím mydla je vhodna na aktivačný peeling.

Masážna kefa s hrbolčekmi
Jemná masáž miest postihnutých celulitídou kefou s drevenými hrbolčekmi zvyšuje cirkuláciu a spevňuje tkanivá. Používanie čistacich produktov z rady Aroma Derm podporí detoxikačný a čistiaci efekt.

Čistenie a ošetrovanie s produktami na domáce použitie

  • Kúpeľová čistiaca soľ

bottom of page