top of page

VÍKENDOVÝ AKREDITOVANÝ KOZMETICKÝ KURZ

NIE JE NIČ KRAJŠIE AKO TEŠIŤ SA DO PRÁCE

OTVÁRAME VÍKENDOVÝ AKREDITOVANÝ KOZMETICKÝ KURZ

KAŽDÝ DRUHÝ VÍKEND

CENA 1580 EUR ZNÍŽENÁ O 50 %

263,3 eur mesačne!

MOŽNOSŤ ÚHRADY AJ NA 3  SPLÁTKY bez navýšenia

Female Model

PREČO KURZ V DIAMONDE

JE TAŽKÉ PRESVIEDČAŤ NEZNÁMYCH ĽUDÍ SLOVAMI, NO POKÚSIM SA O TO.

KEĎ SOM OTVORILA SALÓN NEMALA SOM ŽIADNE PREDCHÁDZAJÚCE SKÚSENOSTI. NEVIDELA SOM AKO SA TO ROBÍ, ČÍM JE LEPŠIE ZAČAŤ AKO NOVÁČIK, AKO PRACOVAŤ EFEKTÍVNE A ZARADIŤ LEN NIEKTORÉ PROCEDÚRY. NETUŠILA SOM, ČO KLIENTKY OČAKÁVAJÚ A AKÉ SÚ NÁROČNÉ. VEDELA SOM LEN TO, ŽE CHCEM BYŤ INÁ. 

KEĎ POVIEM, ŽE SOM KOZMETIČKA MNOHÍ SI PREDSTAVIA MASTIČKÁRKU, ALEBO TÚ, ČO VYTLÁČA AKNÉ. A NEVIEM AKO VÁM, NO MNE SA TÁTO PREDSTAVA VÔBEC NEPÁČI A TAK SOM SI POVEDALA, ŽE SLOVO KOZMETIKA POVÝŠIM VO SVOJOM PRIESTORE NA VYŠŠIU ÚROVEŇ. 

KEBY ĽUDIA ROBILI VŠETKO ROVNAKO A NIČ NESKÚSILI, TENTO SVET BY BOL RIADNA NUDA!

BERIEM AKO VEĽKÚ VÝHODU, ŽE SOM NA VŠETKO PRICHÁDZALA SAMA A TAK ZISTILA, ČO FUNGUJE A ČO SÚ VYHODENÉ PENIAZE PRE KOZMETIČKU I PRE KLIENTKU. 

RADA BERIEM POZNATKY AJ SO ZAHRANIČIA A NAVŠTEVUJEM KURZY. VŠETKO, ČO SOM SA NAUČILA ZÚŽITKUJEME NA KURZE. 

NETVORÍM SI KONKURENCIU, ALE KOLEGYNE!

VEĽMI SA TEŠÍM, ŽE STE SI VYBRALI DIAMONDFACE.

V CENE JE KOMPLETNÝ KURZ PRAX A ONLINE TEÓRIA, marketingové poradenstvo s odborníčkou, v cene je aj kurz líčenia. Absolvent vzdelávacieho programu v teoretickej oblasti má poznatky z bezpečnosti pri práci, prvej pomoci, z práva, hygieny a epidemiológie, dermatológie, o kozmetických chybách a chorobách kože, vie posúdiť aktuálny stav a kvalitu pokožky, ovláda príčiny, prejavy a možné povolené kozmetické úkony pri kožných zmenách, vyvolaných kožnými chorobami. Pozná biochemické procesy v jednotlivých vrstvách pokožky a ich vplyv na farbu pokožky, vlasov a nechtov. Pozná zariadenia kozmetických salónov (nábytok), kozmetické pomôcky a chemické prípravky – ich skladbu a aplikáciu. Pozná využívanie modernej techniky v kozmetike a informácie o nových trendoch v oblasti vývoja kozmetiky.  Z praktickej časti má absolvent vzdelávacieho programu zručnosti v oblasti techniky kozmetických úkonov: masáži a ošetrení tváre, krku, dekoltu a rúk,v nanášaní masky na tvár,v technologickom postupe pri farbení rias a obočia, v úprave a formovaní obočia, zmäkčení tváre, v povrchovom a hĺbkovom čistení pleti,v depilácii celého tela...  Vie poradiť zákazníkom v oblasti ošetrovania, predaja a používania kozmetických prípravkov.  Teoretická aj praktická výučba prebieha v našich vlastných priestoroch, v kozmetickom salóne. Študent si môže zakúpiť všetky potrebné prístroje v akadémii DIAMONDFACE. Kurz je možné uhradiť na 3 splátky. Vždy k 10. dňu  v mesiaci 263,3 eur. Na kurze si účastníci môžu za symbolické ceny doplatiť kurz plazmalifting, bb glow, laminácia rias a obočia, tetovanie obočia, pier a očných liniek, microblading, dermaplanning a iné aktuálne procedúry. Účastníci kurzu môžu získať po kurze prax v salóne DIAMONDFACE.

NÁŠ TÍM NA ÚVOD

Our Clients

bottom of page